Не виконуючи побудови знайти координати точки перетину з осями координат графіка функції: y= 5-3x​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурнашев Витя.

Ответ:

Объяснение:

З ОY(0;5) 5-3×0=5

З OX (5/3;0) 5-3x=0; -3x=-5; x=5/3