Не використовуючи побудови знайдіть точки перетинк з осями кординат графіка функції y=3x-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Соснина Софья.

Ответ:

Объяснение:

1) точка перетинк з с осью ОУ

х=0 ; y=3x-2=3*0-2=-2

x=0 ; y=-2

(0;-2)

2) точка перетинк з с осью ОХ

у=0 ;  0=3x-2; 3х =2 ; x=2/3

x=2/3 ; y=0

(2/3;0)