Дано функцію f (x) = x 3 + 4. Знайдіть: 1) f (1), f (4). 2) Значення аргументу, за якого значення

функції дорівнює 31. 3) Область визначення функції. 4) Область значень функції.

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Ответ:

Объяснение:

Дано функцію f (x) = x³ + 4.

Знайдіть:

1) f (1), f (4).    f(1)=1³ +4=1+4=5   ;  f(4)=4³ +4=64+4=68  

2) Значення аргументу, за якого значення функції дорівнює 31.

x=∛(y-4)=∛(31-4)=∛27=3

3) Область визначення функції.

x∈R

4) Область значень функції.

y∈R