Функцію задано формулою у= 0,2х -5. Знайдіть значенняаргументу, якщо значенняфункції дорівнює

-1,4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Церковная Юлия.

y = 0.2x - 5 \\ y =  - 1.4 \\ 0.2x - 5 =  - 1.4 \\ 0.2x =  - 1.4 + 5 \\ 0.2x = 3.6 \\ x = 3.6 \div 0.2 \\ x = 36 \div 2 \\ x = 18