1020. Доведіть, що графік рівняння ху – 12 = 0 не проходить через точку:1) A (3; -4); 2) В (-2;

6);3) C (7; 2).​

Ответы на вопрос

Отвечает Грисюк Альберт.

1) Якщо х=3, у=-4, то ху - 12 = 0 → 3*(-4) - 12 = 0; -12 - 12 ≠ 0

2) Якщо х=-2, у=6, то ху - 12 = 0 → -2*6 - 12 = 0; -12 - 12 ≠ 0

3) Якщо х=7, у=2, то ху - 12 = 0 → 7*2 - 12 = 0; 14 - 12 ≠ 0