При якому значенні а єдиною критичною точкою функції f(х) = x3 - ax2 + 12x є точка х = 2?


Ответы на вопрос

Отвечает Вигівська Дарина.

Ответ:

При а = 6 функция будет иметь единственную крит-ю точку .

Объяснение:

Находим производную

f°(x) = 3x^2 - 2a·x + 12

f°(2) = 3·2^2 - 2a·2 + 12 = 0

12 - 4a + 12 = 0

4a = 24

a = 24:4

a=6