Число 486 є членом геометричної прогресії 2,6,18 знайдіть номер цього члена ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лемехов Матвей.

Ответ:

Объяснение:

b₁=2 ; q=b₂/b₁=6/2=3

bn=b1*qⁿ⁻¹=2*3ⁿ⁻¹=486

2*3ⁿ⁻¹=486

3ⁿ⁻¹=486/2

3ⁿ⁻¹=243=3⁵

3ⁿ⁻¹=243=3⁵

n-1=5

n=5+1

n=6

Ответ 6