Знайдіть шостий член і суму п'яти перших членів геметричної прогресії, якщо її перший член дорівнює

-64, а знаменник 1/2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирончук Назар.

Ответ:

2,124

Объяснение:

b6=-64*(1/2)^5=2

S5=-64(1/2^5 -1)/-0.5=124