Розв'яжіть рівняння що має модуль 2|х| = х + 4


Ответы на вопрос

Отвечает Рудик Саша.

Ответ:

x1= 4; x2=-1 1/3

Объяснение:

a) 2x=x+4

x1=4

б) -2x=x+4

-3x=4

x2= -4/3= -1 1/3