Чисельність зубрів в заповіднику може бути знайдена за формулою: у = 50 +3t, де у кількість

особин, аt час (у роках). Знайдіть, скільки особин буде в даному заповіднику через 3 роки. Через скільки років в цьому заповіднику особин буде 65 штук? Срочно, есть 3 часа

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Настя.

а) Підставити значення в т

у = 50+3*3

у = 59 особин.

б) Підставити значення в у

65 = 50+3т

65-50 = 3т

15=3т

т = 15/3

т = 5 років.