Знайдіть суму коренів рівняння x²-10x+25=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Пересунько Даня.

Відповідь:

5

Пояснення:

D=b^2-4ac=100-4*25*1=0

Якщо D=0 то рівняння має один корінь:

x=-b/(2a)=10/(2*1)=5

Отвечает Жолудь Екатерина.

x²-10x=0-25

(x²-2•5+25)

x-5=0

x=5