В джазовому колективі шість учасників. Григорій, Сергій та Уляна одного віку. Вік трьох інших

членів колективу – 19, 20 та 21 рік. Середній вік учасників джазового колективу - 21 рік. Скількироків Уляні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.

Объяснение:

Пусть возраст Григогия, Сергея или Ульяны равен х.      ⇒

\frac{x+x+x+19+20+21}{6}=21\\\frac{3*x+60}{6}=21\ |*6\\3x+60=126\\3x=66\ |:3\\x=22.

Ответ: Ульяне 22 года.