Середній вік 11 футболістів команди становить 21 рік. Під час гри одного футболіста вивели з поля,

після чого середній вік решти гравців становив 20 років. Скільки років футболісту, який залишив поле? ДАЮ 25 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Объяснение:

11 * 21 = 231 ріки

10 * 20 = 200 років вік десяти футболістів команди

231 - 200 = 31 рік футболісту, який залишив поле

Отвечает Коркин Данил.

Объяснение:

1) 11 * 21 = 231 (год) - сумма возрастов 11 футболистов

2) 11 - 1 = 10 (игроков) - стало на поле

3) 10 * 20 = 200 (лет) - сумма возраг 10 футболистов

4) 231 - 200 = 31 (год) - футболисту который покинул поле