Знайти три послідовних цілих числа, якщо сума квадратів перших двох на 45 більша від квадрата

третього числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Денис.

Ответ:

-6;  -5;  -4

Объяснение:

Нехай дано цілі послідовні числа х, х+1, х+2, тоді за умовою

((х² + (х+1)²) - (х+2)² = 45

х²+х²+2х+1-х²-4х-4=45

х²-2х-48=0

За теоремою Виєта х=-6   х=8 (не підходить за умовою, якщо підставити у наш вираз)

Тоді перше число -6, друге число -5, третє число -4.