В арефметичній прогресії (аn) знайти а16 якщо А1=-2 d= -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Максим.

a₁ = - 2      d = - 1

a₁₆ = a₁ + 15d= - 2 + 15 * (- 1) = - 2 - 15 = - 17

a₁₆ = - 17