Y=3x-2 знайдіть функцію якщо значення аргументу=2,значення аргументу якщо значення функції=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Y=3x-2

a) вычисляю значение функции

вместо x я поставил  2

f(2)=3*2-2

f(2)=6-2

f(2)=4

значение функции y=2

b) знчення аргументу x

вместо y я положил -5

-5=3x-2

3x=-5+2

3x=-3

X=-1

значення аргументу x=-1