Знайдіть суму членів нескінченної спадної геометричної прогресії (bn), якщо b1=2/5, q=1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Лук'янчук Саня.

Ответ:

Объяснение:

S=b₁/(1-q)=(2/5)/(1-(1/5))=(2/5)/(4/5)=(2/5)*(5/4)=2/4=1/2