Дано арифметичну прогресія 6;12;18;24. знайти різницю та а6,а10


Ответы на вопрос

Отвечает Глебус Ирина.

Ответ:

a6=36;  a10=60

Объяснение:

a1=6;  d=a2-a1=12-6=6

an=a1+(n-1)d

a6=6+(6-1)*6=6+5*6=6+30=36

a10=6+(10-1)*6=6+9*6=6+54=60