3. Скільки коренів має рівняння 5х²+3х-2=0 ? Якщо рівняння має корені, то знайти і записати їх.


Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Алина.

Відповідь:

x1=-1  та   x2=2/5 ( 0.4 )

Пояснення:

5x^2+5x-2x-2=0

5x(x+1)-2(x+1)=0

(x+1)(5x-2)=0

x+1=0  Тому  x1=-1

5x-2=0  Тому x2=2/5