8.Знайдіть десятий член арифметичної прогресії:a) 1,2;3,2; ...;​


Ответы на вопрос

Отвечает Ямбогло Роман.

Ответ:

18.2

Объяснение:

Знаходимо за формулою

1.2+2(10-1)=1.2+18=18.2