По графіку функції y=3x-2, знайти значення функції, якщо значення аргументу =2


Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.

Ответ:

4

Объяснение:

y = 3 \times 2 - 2 \\ y = 6 - 2 \\ y = 4