Знайдіть коефіцієнт p зведеного квадратного рівняння x²+px+q=0 якщо його коринями є числа -2 і +5​


Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

по теореме Виета

х₁+x₂=-p

x₁x₂=q

x₁=-2 ; х₂=5

-2+5=3=-p

-2*5=-10=q

p=-3 q=-10 подставим в  x²+px+q=0

x²-3x-10=0