Знайти проміжки зростання і спадання функції f(x)=2x²-3x²-12x​


Ответы на вопрос

Отвечает Стронский Даня.

Ответ:

зростання [-∞;-6]

спадання[-6;∞]

Объяснение:

f(x)=2x²-3x²-12x​

0=2х²-3х²-12х

2х²-3х²-12х=0

-х²-12х=0

-х(х-12)=0

х(х+12)=0

х1=-12

х2=0