Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 27;-9;3​


Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Лада.

Ответ:

Объяснение:

b1=27;

q=b2/b1=-9/27= -1/3;

S=b1/(1-q)=27/(1+1/3)=81/4=20+1/4