1.Число -2 є коренем квадратного рівняння 3 х 2 -5х – t = 0. Знайти другий корінь рівняння і

значення t. 2. При яких значеннях а рівняння х 2 –9ах +1 = 0 має єдиний корінь?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ян.

Ответ:

Объяснение:

2. При яких значеннях а рівняння

х 2 –9ах +1 = 0 має єдиний корінь?

х^2 –9ах +1 = 0;

D=(–9а)^2-4*1*1=0;

81а^2-4=0;

а^2=4/81

а=2/9

а=-2/9