Чи проходить графік функції y=3x-1 через точку B(⅓,0),C(-5,6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Максим.

                                 y=3x-1

1)      B(\frac{1}{3};0 )       =>    x=\frac{1}{3};     y=0

              0=3*\frac{1}{3}-1

              0=1-1

               0=0     да, проходить графік функції  y=3x-1

                    через точку    B(\frac{1}{3};0 )

2)   C(-5;6)      =>      x=-5;       y=6

                    6=3*(-5)-1

                     6=-15-1

                     6\neq -16   не проходить графік функції  y=3x-1

                    через точку  C(-5;6).