Розв’яжи задачу, склавши рівняння: З двох міст A і B, відстань між якими дорівнює 108 км,

одночасно виїхали дві автомашини.Швидкість першої машини дорівнює 83 км/год, а швидкість другої машини 47 км/год. На якій відстані від містаB перша машина наздожене другу і через який час?Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Паша.

Ответ:

Объяснение:

t год. - час, за який перший автомобіль наздогнав другу машину

83*t (км) - проїхав 1-й автомобіль до зустрічі

47*t (км) -проїхав 2-й автомобіль

47*t+108=83*t

36t=108; t=3 години

Відстань від міста B :  47*3=141 км