не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіків функцій з осями координат

1)y=-0,7x+42 2)y=5x-3,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахремчик Яна.

Розв'язання:

1) y = -0,7x + 42

Ox: y = 0. Oy: x = 0

-0,7x + 42 = 0. y = -0,7×0 +42

-0,7x = -42 y = 42

x = 60. (60; 42)

Відповідь: (60; 42)

2) y = 5x - 3,5. Oy: x = 0

Ox: y = 0. y = 5×0 - 3,5

5x - 3,5 = 0. y = -3,5

5x = 3,5

x = 0,7. (0,7; -3,5)

Відповідь: (0,7; -3,5)