Які з точок належать графіку функцій y=5x+2 1)B(0;2) 2)C(-0,4;0) 3)D(0;-0,4) 4)A(2;0) ДАЮ 35 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Филипович Иван.

1. y=5x+2

2=5×0+2

Точка B(0;2) належить графіку функції y=5x+2

2. y=5x+2

0=5×(-0,4)+2

Точка C(-0.4;0) належить графіку функції y=5x+2

3. y=5x+2

-0,4=5×0+2

Точка D(0;-0,4) НЕ належить графіку функції y=5x+2

4. y=5x+2

0=5×2+2

Точка A(2;0) НЕ належить графіку функції y=5x+2