Знайти сторону квадрата площу 81см квадраті більша від площі квадрата із стороною 12см​


Ответы на вопрос

Отвечает Грабко Максим.

Ответ:

15 см

Объяснение:

a1=12 cм

S2=S1+81 cм

Найти : а2

S1=(а1)^2=12^2=144 см^2

S2=144+81=225 cм^2

S2=(a2)^2

a2=корень(S2)=корень225=15 см

Ответ : а2=15 см