При якому значенні b графік функції y=bx-3b+2 перетинає вісь у точці з абсцисою - 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Рамс Катя.

Ответ:

Объяснение:

y= -1/7x+b  

-32=-1/7*14+b

b=-32+2

b=-30