Розв'яжіть квадратне рівняння 25x²-81=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

Объяснение:

25x²-81=0​

25x²=81

x²= \frac{81}{25}

x= ± \frac{9}{5}

=> x₁= -\frac{9}{5}

x₂= \frac{9}{5}