Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції у =

42 – 7х​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Энже.

Ответ:

Объяснение:

Y=-7x+42

Y=42

Перетин осі OY (0; 42)

-7x+42=0

7x=-42

X=-6

Перетин осі OX (-6;0)

Отвечает Шельпякова Алина.

Ответ:

y=42-7•1

y=35

y=42-7•2

y=28