Для якого значення аргумента, значення функції у=-2x+5 дорівнює 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

2x+5=3

2x=3-5

x= -1

Объяснение:

Проверяем

2x*(-1) = -2

-2+5=3