У коробці 15 карток пронумерованих від 1 до 15. З коробки навмання взяли одну картку. Яка

ймовірність того, що на ній буде написано число сума цифр якого ділиться націло на 5.!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Скудина Соня.

Ответ:

Потрібно спочатку визначимо скільки таких чисел є сума в яких 5:

1=1

2=2

3=3

4=4

5=5 - підходить бо ділиться націло на 5

6=6

7=7

8=8

9=9

10=1+0=1

11=1+1=2

12=1+2=3

13=1+3=4

14=1+4=5 - підходить бо ділиться націло на 5

15=1+5=6

Щоб знайти ймовірність потрібно "кількість тих варіантів що нам підходять" поділити на "всі варіанти"

Нам підходить 2 шт. всіх варіантів є 15 шт. ймовірність

Р=2/15