СРОЧНО!!!не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка

лінійної функції яка заданої аналітично:y=49-7x​

Ответы на вопрос

Отвечает Сушко Алёна.

Ответ:

Объяснение:

OX:    y=0

0=49-7x

7x=49  == > x=7

0Y:    x=0

y=49-7*0  == > y=49