Перший потяг долає відстань між двома містами за 2,5год,другий за 3,5год.швидкість першого потяга

більша за швидкість другого на 24км/год.знайти швидкість кожного потяга та відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Филипович Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

х (км) - швидкість другого потяга

(х+24)  км - швидкість першого потяга

(х+24)*2,5 - відстань, яку проїхав перший потяг

3,5х - відстань, якупроїхав другий потяг

(х+24)*2,5=3,5х

2,5х+60=3,5х

3,5х-2,5х=60

х=60

60 км/год  - швидкість другого потяга

60+24=84 км/год - щвидкість перщого потяга

60*3,5=210км - відстань між містами (84*2,5=210км)