4. Чи належить точка А (1; 1) графіку функції у = 4x-3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Салбиева Тома.

Ответ:

Так, належить, адже:

4*x-3=y

4*1 - 3= 1

Объяснение:

Отвечает Ковалев Ростик.
Y(1) = 4 * 1 - 3
y(1) = 4-3
y(1) = 1

Так , належит