Помогите пожалуйста срочно Побудуйте графік функції у=-х+3 Користуючись графіком,знайдіть: А)

значення функції,якщо значення аргументу дорівнює -1;1;4,5; Б) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -1;0;2,5; В) значення аргументу,при яких функція має від'ємні значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркедантова Ангелина.

Ответ:

А) у=-1+3=2

у=1+3=4

у=4+3=7

у=5+3=8

Б) -1=-х+3

х=4

0=-х+3

х=3

2=-х+3

х=1

5=-х+3

х=-2