З лінійного рівняння 5х + 2у = 10 виразіть змінну х через змінну у.


Ответы на вопрос

Отвечает Кисленко Данил.

5x+2y=10\\\\5x=10-2y\\\\x=\frac{10-2y}{5}\\\\\boxed{x=2-0,4y}

Отвечает Гайсин Ринат.

Ответ:

x = 2 - 0,4y

Объяснение:

5х + 2у = 10

5x = 10 - 2y |:5

x = \frac{10 -2y}{5} = 2 - 0,4y