Функцію задано формулою y=-4х+1 знайдіть значення у, якщо х=1; х=3; х=2,5; х=9​​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

Ответ:

y=-4х+1

y= -4*1+1

y= - 3

y=-4х+1

= - 4*3+1

y = - 11

y=-4х+1

= -4*2,5+1

y= - 9

y=-4х+1

= -4*9+1

y= - 35