12m²+m+6=0 срочнооо!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Смаль Павел.

D=1-24*12=-...

Корней нет.

Отвечает Ковалёв Андрей.

Відповідь:

D=(b)²-4ac тоді а=12, b=1, c=6

D=(1)²-4×12×6=1-288= -287

З від'ємного дискримінанта корінь не береться тому формула m=-b±√D /2a не має змісту

Відп.:∅(коренів не має)