Складіть зведене квадратне рівняння, сума коренів якого дорівнює 6, а добуток - числу 4.

розв'язання х² - 6х + 4 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Олечка.

Ответ:

x^2+px+q=0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ \ \left\{\begin{array}{l}x_1+x_2=-p\\x_1\cdot x_2=q\end{array}\right\ \ \ (teorema\ Vieta)\\\\\\\left\{\begin{array}{l}x_1+x_2=6\\x_1\cdot x_2=4\end{array}\right\ \ \ \Rightarrow\ \ \ p=-6\ ,\ \ q=4\\\\\\\boxed{\ x^2-6x+4=0\ }