Функцію задано формулою у = -4х + 3. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює -1. а) -

2; б) 7; в) - 7; г) - 8.

Ответы на вопрос

Отвечает Колеснёва Виола.

Ответ:

Объяснение:

y=-4x+3

y=-4*(-1)+3=4+3=7

y=7

OTBET:б)  значеннe  у=7