Лінійну функцію задано формулою: 1) 2)Чому дорівнюють k i b у кожній з цих формул?​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Иван.

Объяснение:

1) у=2х-24 , к=2 , в=-24

2)у=2 1/5х , к= 2 1/5 , в=0