Знайти абсцису точки перетину графіків функцій у = - 0,5х +2 та у = - 3 + 2х *


Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Ответ:

-0.5x+2= - 3+2x

2.5x=5

x=5/2.5

x=2