Знайдіть добуток коренів квадратного рівняння -6x2-x+5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Данил.

Ответ:

Я вирішила 2-ма способами. Обирай той, який більше підходить

Объяснение:

1). −6x^2−x+5=0

a=−6, b=−1, c=5

D=b^2−4ac=(−1)^2−4·(−6)·5=1+120=121

√D= 11

x1= −b+√D (дроб)  2a =  −(−1)+11 (дроб)  2·(−6)=  12 (дроб)  −12 =−1

x2= −b−√D (дроб)  2a =  −(−1)−11  (дроб) 2·(−6) =  −10 (дроб)  −12 = 5 (дроб) 6

2). −6x^2−x+5=0

6x^2+x-5=0

6x^2+6x-5x-5=0

6x · (x+1) - 5(x+1)=0

(x+1) · (6x-5)=0

x+1=0

6x-5=0

x= -1

x= 5 (дроб) 6

В-дь: x1=−1

x2= 5 (дроб) 6