Велосипедист мав проїхати 60 км. Затримавшись із від'їздом на 1 год, він був змушений збільшити

швидкість на 3 км/год порівняно із запланованою, щоб доїхати до місця призначен ня вчасно. З якою швидкістю їхав велосипедист?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Бахыт.

Ответ:

Хкм/ч-планировал,х+3км/ч-ехал

30/х-30/(х+3)=1/2

х²+3х-60(х+3-х)=0

х²+3х-180=0

х1+х2=-3 и х1*х2=-180

х1=-15-не удов усл

х2=12км/ч

12+3=15км/ч-ехал