Виразіть із рівнняня 5x+6y=3x через y і знайдіть два які небудь розв'язки цього рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Святослав.

Ответ:

y = -x/3

Объяснение:

5x + 6y = 3x

6y = -2x

y = -x/3

x = 1, y = -1/3

x = 2, y = -2/3