Знайдіть суму та добуток коренів квадратного рівняння: х²-5х-40=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Евстегнеев Дмитрий.

Ответ:

Добуток коренів дорівнює -40, сума коренів дорівнює 5.

Объяснение:

x² - 5x - 40 = 0

x₁x₂ = c = -40 (за теоремою Вієтта).

x₁ + x₂ = -b = 5 (за теоремою Вієтта).

Відповідь: добуток коренів дорівнює -40, сума коренів дорівнює 5.